Bestuur

Bestuur

Naam Functie E-mail
Frans Kerpel Voorzitter voorzitter@sparta-rvav.nl
Leo de Jong Vice voorzitter/SSNT l.dejong@sparta-rvav.nl
Bob Sinke Secretaris /ST1888 secretaris@sparta-rvav.nl
John Abbing Penningmeester/ver. manager penningmeester@sparta-rvav.nl
Rob Onderweegs Jeugd voorzitter r.onderweegs@sparta-rvav.nl
Glenn Snoep Pr- en sponsorzaken g.snoep@sparta-rvav.nl
Perry Leijdsman Algemene zaken/TC p.leijdsman@sparta-rvav.nl

 

Overige Contactpersonen

Naam Functie E-mail
Wedstrijdzaken Wedstrijdzaken wedstrijdzaken@sparta-rvav.nl
Annemieke van Dongen - van den Heuvel Kantinebeheerster kantine@sparta-rvav.nl
   
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!