Bestuur

Bestuur

Naam Functie E-mail
Frans Kerpel Voorzitter voorzitter@sparta-rvav.nl
Leo de Jong Vice voorzitter l.dejong@sparta-rvav.nl
Bob Sinke Secretaris secretaris@sparta-rvav.nl
John Abbing Penningmeester penningmeester@sparta-rvav.nl
Victor Holleman Bestuurslid v.holleman@sparta-rvav.nl
Rob Onderweegs Jeugd voorzitter r.onderweegs@sparta-rvav.nl
Sheraad Doekhie Bestuurslid algemeen s.doekhie@sparta-rvav.nl
Glenn Snoep Pr- en sponsorzaken g.snoep@sparta-rvav.nl

 

Overige Contactpersonen

Naam Functie E-mail
Jochem van der Meer Wedstrijdcoördinator wedstrijdzaken@sparta-rotterdam.nl
Annemieke van de Heuvel Gastvrouw  
Hans van Os Gastheer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!